“Eğer gerçekten bir şeyin yapılabileceğine inanırsan
ve gerçekten inanırsan
zihin yapılabilmesi için yollar keşfeder
David Schwarts”

Hiçbir hareket ve söz yoktur ki bilinçaltında karşılığı olmasın.

Bugünkü halinizden memnun değilseniz…

Yaşamınızda bir şeylerin size engel olduğunu düşünüyorsanız…

Pek çok yöntem denediniz ancak sorunlar tekrarlamaya devam ediyorsa…

Farkında olmadığınız ya da dönüştürmeyi başaramadığınız negatif inanç kodlarınızın etkisi altındasınız demektir. Ruhunuzu damıtın!
Her hareketimiz, her sözümüz aslında bilinçaltımızın bir yansımasıdır. Beyin, kullanmak ya da görmek istemediği hiçbir şeyi unutmaz, onları perde arkasına aktarır. Bilinçaltı depodur, sosyal ve gündelik hayat ise vitrin. Kaynağını bilmediğimiz pek çok sorun bilinçaltı temelli olabilir. Uyku düzensizliği, özgüven eksikliği, asosyallik, sabırsızlık ve buna benzer pek çok problemi bilinçaltı eğitimleriyle çözebilmek mümkün. Çözümsüz gibi gelen panik atak ve anksiyete bozuklukları reikiyle bir sorun olmaktan çıkabilir.
Bilinçaltı Dönüşüm Seansları, arzu ettiğiniz “Ben”e dönüşüm için sizi destekler.

Bu çalışmayı ister telefonla, isterseniz yüz yüze seans olarak alabilirsiniz.

Neden Gereklidir:
Hiçbir kayıt, beynimizden silinmez. Bilinçaltı eğitimleri, pek çok sorunun tetikleyicisi olan travmaları dönüştürerek bilinçaltı temizliği gerçekleştirir ve beyni yüksek kapasitede kullanabilmek konusunda büyük olanaklar sunar. Duyuların daha etkili kullanılmasını sağlar, beyni formatlayarak, yaşam kalitesini yükseltir.

Nasıl Çalışır:

Bilinçaltı çalışmaları, şu anda hayatımızı etkileyen sorunları, onları yarattığımız beyin frekansımızda çözümlemeyi hedefler.

Kullanılan çeşitli tekniklerle ve sezgisel alanın desteği ile, duygu dönüştürülerek ve çarpıtılmış anının orijinal formatına erişilir. İçeride yeni bir kayıt haritası yaratılır ve bu yeni kayıt içeride güçlü ve kalıcı kılınarak dönüşüm sağlanır. Yani karmaşık durumda olan bilinçaltı düzenlenir ve gündelik kullanıma uygun hale getirilir

Bilincin açık olduğu teta frekansına Reiki enerjisi desteği ile inilir. Kişi çalışma sırasında tüm söylenenleri ve söylediklerini hatırlar.

Kişiden kişiye değişse de bağımlılık kodları haricindeki problemler 3 çalışma ile rahatlıkla çözülmektedir.

Birden fazla problem yaşayanlarda genellikle bir probleme çalışıldığında, diğerlerinin semptomlarında da azalma olduğu görülmektedir.
En hızlı sonuç alınan konular:

Ölüm korkusu gibi yoğun korkular

Sosyal Fobi, panik atak, depresyon, motivasyon eksikliği gibi psikolojik sorunlar

Fobiler (hayvan korkusu, uçak korkusu, kapalı yer korkusu vs. gibi)

Negatif duygular (Öfke patlamaları, kıskançlık, özgüven eksikliği)